fbpx
Breaking News
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Виявилося, що це ніяка не сестра йому, а коханка! Навіть, можна сказати, наречена. Вона дійсно живе в Чехії і вони там скоро поберуться – підготовка до весілля йде повним ходом! А після цього він збирався назавжди залишитися там жити. А те, що в Україні я законна дружина, ще й на 6-му місяці, нікого не хвилює
Життєві істини і уроки, коли Вам 30, 40 і 50. Дуже мудро і влучно!..
Такий пляцок можна зробити практично на будь-який смак, обираючи улюблені ягоди або варення. Випікати можете одним коржем – і на приготування піде мінімум часу!
Економіка
Ціни на фрукти і ягоди в Україні злітають до європейського рівня

Через травневі морози в Україні видався поганий урожай сезонних фруктів і ягід. Знищено до 90% плодів деяких культур. Ситуація прямо впливає на ціни.

Наприклад, голландська черешня продається на ринку за 150 гривень за кілограм.

Заморозки знищили практично весь урожай раннього сорту черешні в Україні, він цього року повинен був бути хорошим. Як пояснили фахівці, зав’язь загинула через негоду і холоду.

“Щодо яблуні, я можу сказати, що це втрати 50% врожаю, щодо ягідних, зокрема, черешні та сливи – це десь до 85%, а то й 90%”, – зазначив  Віктор Жук.

Абрикосів, за прогнозами експертів, цього року буде вдесятеро менше, ніж минулого, тому їх доведеться купувати за кордоном.

“Знову все буде привізне. Імпортний абрикос теж смачний і гарний, але ціна інша”, – поскаржився продавець Сергій.

З полуницею ситуація краща, бо цвіте вона значно довше – постраждали тільки ранні сорти.

“Середній та пізній сорти збереглися, і ціна абсолютно адекватна”, – зазначає заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва Національної академії аграрних наук, кандидат сільськогосподарських наук Олександр Ярещенко.

Так, за полуницю на ринках просять від 50 гривень за кілограм. Є й пропозиції дорожче, але покупців все одно достатньо. На ціни поки що не скаржаться.

“Для першої полуниці – нормальна ціна, а далі я не знаю як буде”, – зазначила мешканка Києва Людмила.Ціни на фрукти і ягоди зростуть до рівня європейських, зазначають в Асоціації постачальників торговельних мереж, в тому числі і через неможливість зберегти свій урожай.

Дефіцит повинна покрити та ж європейська продукція. Тому ягоди будуть на 50% дорожче порівняно з минулим роком.

Читайте також: У ДНІПРІ ЛІТНЮ ЖІНКУ ЗAБИЛИ ДО CМEРТI РУКАМИ І НОГАМИ

Джерело.

Related Post