fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Україна
Ціни на хліб в Україні протримаються ще кілька місяців (відео)

Передумов для подорожчання хліба немає. Експерти зазначають, що ціни на зерно і борошно в країні стабільні і точно протримаються на своєму рівні ще 2-3 місяці.

А подорожчання вартості енергоносіїв виробники можуть компенсувати за рахунок підвищення цін на кондитерські вироби і випічку. А, можливо, просто знизять рентабельність, щоб витримати конкуренцію.

“Якщо якийсь виробник вирішить в один день – а підвищу я ціни, наприклад, на 20%, то вже його постійний споживач або почне купувати хліб у його конкурента, або почне пекти хліб сам”, – сказав Дмитро Романович, радник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ЗАЯВИВ, ЩО ТРАМП САМ ПІДНЯВ ТЕМУ КРИМУ В РОЗМОВІ З НИМ

Джерело.

Related Post