fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
«Цирк на кістках»: на Волині розгорається міжнародний скандал (відео)

Ковельські активісти вже десятиліттями домагаються від влади заборонити облаштовувати вистави пересувних шапіто та звіринців на місці, де влітку 1942-го німці розстріляли близько 6 тисяч євреїв. До проблеми не дослухалися б і зараз, якби про це не написали закордонні ЗМІ.

Ще 40 років тому тут, на околиці Ковеля (Волинська область) було величезне, площею понад гектар, єврейське кладовище. Сьогодні від нього залишилася лише потрощена невеличка стела-надгробок. Та – занедбана будівля палацу культури, збудованого радянською владою у 1970-х роках, де вже традиційно розташовуються пересувні цирки та звіринці.

– Це бізнес на кістках, варварство та кощунство! – обурюється краєзнавець товариства «Меморіал» Петро Вільчинський.

– Ці атракціони сюди приїжджають щороку, вже понад 10 років.

Проти цирку на кістках виступає переважно єврейська громада. Коли будували палац культури, екскаватори і вантажівки впродовж кількох місяців вивозили звідси разом із землею людські рештки. Та попри протести містян, палац культури таки збудували. А надгробками вимостили територію військової частини.

Волинська юдейська громада не втрачає надії вшанувати пам`ять своїх співвітчизників, спорудивши меморіал. Виділити клаптик землі на місці єврейських поховань у ковельської влади люди просять майже п`ять років. Муніципалітет відверто не відмовляє, та на дозвіл у пріоритеті наразі – чомусь Шапіто.

 

Читайте також: “ЧЕРГОВА СЕСТРА ПООБІЦЯЛА ЇЇ ЗАДУШИТИ, ЯКЩО ВОНА НЕ ПЕРЕСТАНЕ ПЛАКАТИ” : БАТЬКО РОЗПОВІВ, ЯК НАД ДИТИНОЮ ЗНУЩАЛИСЯ В ТАБОРІ ПІД КИЄВОМ

Джерело.

Related Post