fbpx
Світ
Цьому варто повчитися: хлопчик кожен день носив до школи 2 обіди

З самого початку навчального року хлопчик Ділан просив маму давати йому з собою в школу два бутерброда замість одного.

Джозет Дюран з Альбукерке (США) не задавала питань, думаючи, що у сина просто хороший апетит. Але одного разу все ж таки не втрималася і запитала:

Сонечко, ти не наїдаєшся?

Син відповів:

Це для одного хлопчика. Він нічого не приносить з собою на обід, мені здається, у них просто немає грошей.

Джозет була здивована і зворушена чуйністю Ділана. З’ясувалося, що у сім’ї його друга великі труднощі: мама виховує хлопчика одна, до того ж вона нещодавно втратила роботу і тепер ледве зводить кінці з кінцями.

Ця історія знайшла відгук у серці Джозет, яка і сама кілька років тому потрапила в жахливу ситуацію. Мати-одиначка, вона теж залишилася без роботи і не могла більше знімати квартиру. Тоді їй деякий час довелося спати в машині і мити сина в раковинах громадських туалетів.

Читайте також:“Лімфома! Звертаюся до тебе! Я не здаюся і не здамся! Я не боюся!”

Питань вона більше не задавала, а просто продовжувала кожен день збирати синові в школу другий обід. І ось одного разу вранці їй подзвонили зі школи і запросили до директора. Там вона і познайомилася з мамою друга Ділана. Та дізналася про добрий вчинок і зі сльозами на очах прийшла сказати спасибі.

Я знаю, що ви годували мого сина, і дуже вдячна вам. А тепер я знайшла роботу , і мама хлопчика запропонувала Джозет взяти гроші.

Але та грошей не взяла. Більш того, добрий вчинок сина, який подбав про друга, підказав Джозет, що вона може зробити ще більше. Разом з подругами з волейбольної команди вони зібрали $ 400 і оплатили ланчі в шкільній їдальні дітям, чиї родини не можуть собі цього дозволити.

Про вчинок Джозет дізналися ЗМІ, і ролик з її участю розлетівся по всьому Інтернету. Ми вважаємо – заслужено. Адже для того, щоб змінювати світ на краще, необов’язково підкорювати гори. Досить допомагати тому, хто поруч.

Просто чудовий приклад того, як ми можемо допомогти нужденним людям! Дякуємо цій мамі за те, що виховує чудового сина!

Читайте також:“Сказав собі так: онук дідуся-героя не може бути інакшим”

Джерело.

Related Post