fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Здоров'я
Ця звичка продовжить життя на 8 років!

Ті, хто веде активний спосіб життя старіє пізніше однолітків – зробили висновок вчені, фахівці університету Каліфорнії.

І навпаки: малорухливі люди люди старіють на 8 років раніше.

Неактивний спосіб життя загрожує передчасною смертю, встановили вчені університету Каліфорнії.

На думку керівника дослідження Аладіна Шадіаба, сидячий спосіб життя діє руйнівно на хромосоми і організм в цілому. Тому зрілим і літнім людям обов’язково потрібно зберігати активність. Підійдуть некваплива ходьба, прогулянка з собакою, прості вправи, походи в магазин, турбота про рослини в саду.

Про це пише “Народна правда” із посиланням на 7mednews.

В експерименті вчених брали участь понад 1,5 тисячі жінок 64-95 років. Експерти ретельно вивчили їх спосіб життя, харчування, показники здоров’я.

Пацієнтки також тиждень не знімали спеціальні пристрої, які фіксували їх щоденну активність і якість сну вночі.

Науковці встановили, що ті дами, які вели малоактивний спосіб життя та ходили менше години на день, а сидячи і лежачи проводили більше 10 годин, мали випереджальний біологічний вік. В середньому такі жінки були старше свого паспорта на 8 років.

Ті ж люди, хто вів більш активний спосіб життя старіли повільніше однолітків.

До такого висновку вчені прийшли вивчивши хромосоми своїх пацієнток. Так, теломери (кінчики хромосом) ставали коротшими при кожному діленні клітин. Це і викликало біологічне старіння. Крім того, прискорення укорочення теломерів відбувається також через куріння або серйозне ожиріння.

Старіння людини пришвидшують і матеріальні проблеми – такого висновку дійшли дослідники з Департаменту громадської охорони здоров’я в Університеті Копенгагена в Данії після низки експериментів.

Джерело 

Related Post