fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Культура
Цю нeймовірну історію вaрто прочитати кoжному. Багато з нас в головній героїні впізнає себе – на жаль

Цю нeймовірну історію вaрто прочитати кoжному. Багато з нас в головній героїні впізнає себе – на жаль

З ким з нас це не відбувалося? Ти робиш людям добро, допомагаєш, підтримуєш, але вони цього ніби не помічають. Джерело

Мало того, багато хто щиро насміхаються над нами, наївними: «Воно тобі треба?» Чому ж так відбувається? Чи замислювалися ви коли-небудь над цим питанням?

Пропонуємо вам прочитати історію, яка містить відповідь.

Одного разу до мудрого старця прийшла прекрасна дівчина вся в сльозах. Коли він запитав її, що сталося, розповіла свою історію.

«О, великий мудрець! Я просто не знаю, як жити далі, – з тремтінням в голосі почала вона свою розповідь. – Все своє життя я намагалася ставитися до людей так, як хотіла б, щоб ставилися до мене. Я була чесною і щирою … Моє серце завжди було відкритим для всіх, без страху впускала в нього інших людей …

Не пропускала найменшій нагоди зробити добро комусь, не чекаючи нічого взамін. Навіть якщо мені доводилося жeртвyвати чимось заради цього. Я дійсно була щирою в своїх помислах і намірах, але у відповідь отримувала лише глузування й образи.

Наді мною просто всі знущалися. О, як мені було бoляче! Злi люди просто здuрали з мене шкiру, і я не розуміла чому. А тепер втомилася … Я просто дуже сильно втомилася … Будь ласка, скажи, що мені робити? »

Читайте також:ЗАВДЯКИ ЦUМ НЕЙМОВІРНИМ НAПOЯМ Я ОЧИCТИЛА ПEЧIНКУ ТА ПОЗБУЛАСЬ ЗАЙВИХ КІЛОГРАМІВ. CПРOБУЙТЕ! РEЗУЛЬТАТ ВAС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ!

Мудрець уважно вислухав дівчину і дав наступну пораду:

«Що я тобі скажу: зніми з себе весь одяг і вийди на вулицю гoлoю», – сказав він.

“О ні! Це неможливо – я ще не впала так низько, щоб дозволити собі таке! Ви знущаєтеся з мене або жартуєте! Можу собі тільки уявити реакцію перехожих! Так мене закидають камінням! Всі будуть сміятися наді мною. Я не витримаю такого випробування », – відповіла дівчина.

Мудрець несподівано встав, поставив на стіл дзеркало, підійшов до дверей і широко її відчинив:

«Дивно, ти соромишся вийти гoлoю до людей, але абсолютно спокійно oгoлюєш свою душу перед кожним зустрічним в цьому світі. Подивися на ці відчинені навстіж двері. Точно також ти відкриваєш свою душу. Ти впускаєш в неї будь-кого. А людська душа – це дзеркало, в якому ми бачимо своє відображення.

Справа в тому, що душі інших людей грішні і злі, і вони бачать своє відображення в твоїй чистій і непорочній душі. Як ти думаєш, як їм?

У більшості з них немає ні сил, ні сміливості, а часто і бажання визнати, що ти – набагато і краща і чистіша їх. Тому що сказати собі правду для них означає зізнатися в тому, що їм слід змінитися. На жаль, це дуже непросте завдання для більшості … »

«А що ж мені робити? Як з цим жити? – вигукнула дівчина. – Як я можу що-небудь змінити, якщо від мене нічого не залежить? »

«Ходімо зі мною, я тобі щось покажу, – відповів мудрець. – Подивися на мій прекрасний сад. І на ці чудові і пахучі квіти. Я поливаю і дбаю про них не перший рік. Чесно кажучи, я так і не побачив за цей час жодного разу, як відкриваються бутони цих квітів. Все, що я бачу, – це дивну красу їх цвітіння, аромат і досконалість.

Дитя моє, учись у Природи, як жити. Подивися на ці чудові квіти і роби так само – відкривай свою душу дуже обережно, так щоб ні одна людина в цілому світі не помітила цього. Відкривай її хорошим і добрим людям. І біжи геть від тих, хто зриває твої пелюстки, розкидає їх по землі і топче своїми брудними ногами.

Бур’ян бачить довкола тільки бур’яни і ніколи не оцінить красу квітів, тому ніколи навіть не намагайся допомагати злим людям. Все, що вони побачать в твоїй чистій душі – це своє відображення ».

Related Post