Політика
Тука зробив прогноз щодо повернення Криму

Заступник міністра у справах окупованих територій пов’язав майбутню деокупацію півострова в внутрішніми процесами в РФ.

Повернення анексованого Криму до складу України в найближчі 3-5 років неможливо, вважає заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука. Про це він сказав в ефірі «112 Україна».

«Я вважаю неможливим повернення Криму в найближчі 3-5 років. Поясню, чому. Особисто моя точка зору полягає в тому, що Крим повернеться до складу України тоді, коли в Росії від економічної кризи почнуться в черговий раз відцентрові сили. Зараз це може здаватися маренням і фантастикою, але можна подивитися стрічки новин середини 90-х років, яким чином розвивалися події і в Калінінграді, і в Татарстані… потім вибухнула Чечня. Ми все це бачили на власні очі», – пояснив він.

Тука додав, що подібні події в РФ можуть повторитися. «Якщо світова спільнота не зменшить тиск на Росію, ми все це будемо спостерігати в найближчі 5-10 років», – переконаний він.

Крим був незаконно анексований Росією в березні 2014 року після проведення «референдуму», невизнаного ні Україна, ні світова спільнота. У тому числі «кримський референдум» не визнає і ООН. Після встановлення контролю над Кримом російської окупаційної влади на півострові погіршилася ситуація з правами людини, що констатують не тільки українські омбудсмени, але також міжнародні організації, в тому числі ПАРЄ. Один із російських терористів Ігор Гиркін, який брав участь у збройному захопленні півострова і ряду міст Донбасу, пізніше зізнався, що депутатів бойовики силою зганяли голосувати за відділення від України.

Читайте також: СКАНДАЛ У КОРОЛІВСЬКОМУ ПАЛАЦІ: ПРИНЦ ВІЛЬЯМ ПРОТИ СТОСУНКІВ БРАТА ГАРРІ З АКТРИСОЮ МЕГАН МАРКЛ

Джерело.

Related Post

facebook