fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Турчинов повідомив, коли оголосять чергову мобілізацію в Україні

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що сьому хвилю мобілізації можуть оголосити, якщо відбудеться загострення бойових дій в зоні Антитерористичної операції на сході України. За його словами, в українській армії за перше півріччя нинішнього року більш ніж удвічі скоротилася кількість мобілізованих.

Турчинов повідомив, коли оголосять чергову мобілізацію в Україні

«У разі серйозного загострення на фронті нова мобілізація буде оголошена негайно», – заявив Турчинов під час брифінгу в п’ятницю, 5 серпня.

За його словами, за перше півріччя 2016 року в ЗСУ більш ніж удвічі скоротилася кількість мобілізованих. «Вже у другому півріччі цього року всі мобілізовані повинні повернутися додому», – додав секретар РНБО.

Читайте також: Лідер гурту «Антитіла» розповів, як зробити українську мову трендом

Турчинов назвав два можливі сценарії продовження агресії РФ. Відео

В 2016 році Збройні сили України отримали від державних підприємств понад десять тисяч зразків озброєння і військової техніки. Про це під час брифінгу поінформував прес-секретар Міністерства оборони України Олексій Чорнобай.

Джерело

Related Post