fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєнання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Світ
Туреччина пішла проти Росії: країна не визнає анексію територій України

Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що співпраця з Росією важлива для Туреччини, проте вона не передбачає перегляду позиції Анкари щодо конфліктів в Україні та Грузії.

Про це повідомляє “Анадолу”.

“Ми підтримуємо територіальну цілісність України і Грузії. Ми не визнаємо анексію земель України”, – наголосив Чавушоглу.

Водночас він наголосив на взаємодії з Росією щодо сирійського питання.

Як заявив міністр, на сьогодні в Туреччині перебувають 2,8 млн сирійських біженців, на підтримку яких Анкара скерувала мільярди доларів. При цьому Анкара робить кроки з ліквідації загрози тероризму з сирійської території, зазначив Чавушоглу.

“Туреччина продовжить активно підтримувати територіальну і політичну цілісність Сирії”, – наголосив він.

Чавушоглу також назвав загибель посла Росії в Анкарі спільною втратою і болем народів Туреччини та РФ.

Окрім того, торкаючись відносин зі США, турецький міністр висловив надію на те, що Сполучені Штати не повторять ряд раніше допущених помилок.

“По-перше, ми сподіваємося, що США екстрадують до Туреччини ватажка FETÖ Фетуллаха Ґюлена та інших ватажків цієї терористичної течії, а, по-друге, покладуть край співпраці з YPG (бойове крило PYD – відгалуження PKK в Сирії)”, – сказав Чавушоглу.

Читайте також: ДВІ МАШИНИ ПІШЛИ ПІД ЛІД З ВОДІЯМИ ВСЕРЕДИНІ

Джерело.

Related Post