fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Тисячі студентів ходою відзначили річницю ЗУНР (фото)

У Львові відзначили 98-му річницю Листопадового чину й створення Західно-Української Народної Республіки.

Близько 3 тисячі студентів університету імені Івана Франка пройшли пішою ходою до Меморіалу Українських Січових Стрільців аби вшанувати їхній подвиг.Також у заході взяли участь громадські організації, представники влади та небайдужі львів’яни.

Масштабна колона вирушила від пам’ятника Іванові Франку до меморіалу УСС на Янівському кладовищі. Там присутні поклали квіти і отці усіх християнських конфесій відслужили поминальну панахиду за всіма, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.

Така хода є щорічною традицією, яка об`єднує студентів та усіх небайдужих людей.

“98 років тому, після багатьох століть на львівській ратуші замайорів український прапор. Через короткий час, 22 січня 1919 року відбулося об’єднання Галичини і великої України. Нажаль тоді Україна довго не проіснувала, ми тоді програли. Якби не було тоді тієї боротьби, не було би проголошення Незалежності України 1991 року”, – зазначив у своєму виступі заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Читайте також:Чому українців називають хохлами?

zunr1

zunr2

zunr3

Як відзначив поет Ігор Калинець, на Меморіал Січових Стрільців сьогодні рідко приходять люди, особливо молодь.

“Цей цвинтар живе мабуть 2 дні в році. Лише 1 раз в рік зусиллями Франкового університету тут збираються студенти. А також приходять люди на Зелені свята. Постійно про це говорю і обурююсь. Бо є стільки шкіл у Львові, де діти ще жодного разу тут не були. Натомість на польський цвинтар орлят мало не щодня приїжджають автобуси з відвідувачами”, – додав Калинець.

Нагадаємо, в ніч із 31 жовтня на 1 листопада 1918 року галицькі українці-вояки австрійської армії перебрали владу в місті Львові та проголосили за кілька днів утворення Західноукраїнської Народної республіки

Читайте також:Дізнайтеся які місця в транспорті найбезпечніші

Джерело.

Related Post