fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
У 2017 році зарплата вчителів має зрости на третину – Порошенко

Він зазначив, що це повинно стати додатковою фінансовою мотивацією, щоб кращі фахівці залишалися в українській школі

У 2017 році зарплата вчителів має зрости на третину. Про це заявив президент України Петро Порошенко, передає його прес-служба.

“Дав завдання Уряду про те, що пріоритетом на 2017 рік має бути фінансування освіти. І не на 5%, і не на 10% повинна бути підвищена заробітна плата. Ми домовилися, що ми повинні вийти на планку 33% – на третину має зрости фінансове забезпечення українського вчителя”, – повідомив президент.

Глава держави зазначив, що уряд виконав це завдання. Він зазначив, що це повинно стати додатковою фінансовою мотивацією, щоб кращі фахівці залишалися в українській школі.

Як повідомляється, в 2016 році рівень заробітних плат вчителів без категорії становить 3239 гривень, а в 2017 році повинен підвищитися до 4541 гривень. Рівень зарплати вчителя вищої категорії з усіма надбавками повинен збільшитися з 4483 гривень у 2016 році до 6400 гривень у 2017 році.

Читайте також: У вінницькій школі вчитель змушувала дітей молитися, хреститися на уроках

Джерело

Related Post