fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Світ
У Берліні відкрили “бункер Гітлера”

Експозиція являє собою реконструкцію простору, де Гітлер наклав на себе руки 30 квітня 1945 року.

У столиці Німеччини музей відкрив копію бункера, в якому Адольф Гітлер провів останні місяці життя.

Копія бункера розташована приблизно в двох кілометрах від місця, де раніше був фактичний бункер Гітлера.
При вході в “бункер” відвідувачі побачать стіл нацистського лідера, кушетки, старовинний годинник і портрет короля Фрідріха II.

36177404_401

Експозиція являє собою реконструкцію простору, де Гітлер наклав на себе руки 30 квітня 1945 року.

Критики звинуватили куратора проекту в тому, що він хоче зробити з історії сенсацію.

“Ми пояснюємо людям історію, документуємо її, і дотримуємося фактів. Саме тому ми не можемо підтримувати такі постановки”, – зазначила прес-секретар музею.

Читайте також: ЯК ЇЖА, ЯКУ МИ ЇМО, ВПЛИВАЄ НА НАШ ОРГАНІЗМ

Джерело.

Related Post