fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
У Біблії знайшли таємничий рядок: «зцілить будь-який шлюб»

Біблія здатна зцілити будь-який шлюб. Про цю чудодійний рядок мало хто чув. Її не прийнято зачитувати на весіллях, її не напишуть на вітальних листівках.

Однак, не на одній подружжю перевірено, що саме вона здатна вирішити всі проблеми в шлюбі. Джерело

Цей рядок з Першого Послання апостола Павла до Коринтян «Кажу ж неодруженим і кажу, що добре їм, якщо зостануться, як я, але ж не втримаються, нехай одружуються …».

Апостол щиро радить не одружуватися, залишатися таким, як він, тобто не створювати сім’ї – і тоді точно ніяких проблем не буде!

Однак, якщо ви все ж зважилися побратися, будьте впевнені – проблем не уникнути і це нормально! Треба тільки знати, як з ними справлятися. І ось кілька цікавих порад.

Ми живемо в суспільстві, яке вважає, що шлюб – це обмеження. Однак це зовсім не так. Чоловічий мозок – це немов набір окремих коробок і найголовніше – щоб ці коробки ніколи не торкалися один до одного.

Якщо є конкретна проблема, то людина йде до конкретної коробці, витягує речі з неї, вирішує, і ставить на місце, намагаючись ні в якому разі не торкатися інші.

Мозок жінки – велика кулька з проводами, де все пов’язано між собою, як мережу Інтернету. І всіма процесами в їх мозку керують емоції. Саме тому жінкам є діло до всього і вони – нічого не забувають.

Читайте також: Яке свято 28 лютого: чого не можна робити в цей день

У чоловіків є особлива коробка, про яку жінки навіть не підозрюють, коробка, де немає нічого. І ця коробка – улюблена у чоловіків. Вони б завжди залишалися в ній, якби була така можливість.

Чоловіки можуть нічого не робити. Жінки цього не розуміють. У них завжди активно працює мозок.

Вони не розуміють, як чоловік може сидіти – і просто нічого не робити, ні про що не думати. І ох як це жінок дратує!

Для чоловіків стан такої “безробіття” – чудовий спосіб уникати стресу. А для жінок позбутися стресу – це виговоритися. Їм не потрібні рішення або поради: тільки вислухати їх.

І виникає ситуація, коли чоловік і дружина кохають одне одного. І коли з’являється якась проблема, кожен пропонує своїй половинці свій метод виходу зі стресу.

Чоловік каже: перестань думати і говорити про це. І жінка в той момент просто починає вибухати. Зате дружина каже: поговори зі мною! Чому ти не хочеш зі мною говорити?

І такий метод остаточно добиває чоловіків. Ось таке непорозуміння! Жінки від природи потребують більше в словах і розмовах.

Related Post