fbpx
Breaking News
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Виявилося, що це ніяка не сестра йому, а коханка! Навіть, можна сказати, наречена. Вона дійсно живе в Чехії і вони там скоро поберуться – підготовка до весілля йде повним ходом! А після цього він збирався назавжди залишитися там жити. А те, що в Україні я законна дружина, ще й на 6-му місяці, нікого не хвилює
Життєві істини і уроки, коли Вам 30, 40 і 50. Дуже мудро і влучно!..
Такий пляцок можна зробити практично на будь-який смак, обираючи улюблені ягоди або варення. Випікати можете одним коржем – і на приготування піде мінімум часу!
Події
У Британії пара зайнялaся ceкcoм просто серед дитячого ігрового парку

Батьки були вимушені закривати дітям очі.

У Британії в місті Плімут гoлa пара займалася ceксом просто посеред дитячого ігрового парку, у якому відпочивали родини. Про це повідомляє Mirror.

Так, збентежені батьки намагалися затулити своїм дітям очі, аби вони не бачили цього дійства між двома людьми. Люди викликали поліцію. Невідомо, чи заарештувала вона порушників, утім, за словами свідків, правоохоронці в авто відвезли двох осіб.

Інцидент стався між парком та полем, у місці, яке місцеві називають “секретним садом”, який розташований за огорожею. Там часто помічають людей, які приймають нaркoтики.

Читайте також:НЕЙМОВІРНА СОФІЯ РОТАРУ ТІШИТЬ ШАНУВАЛЬНИКІВ У НАДЗВИЧАЙНО КРАСИВІЙ ВИШИВАНЦІ (ФОТО)

Джерело.

Related Post