fbpx
Політика
У будинку заступниці Гонтаревої пройшли обшуки

Сама Рожкова знаходиться на роботі.

Національний банк України (НБУ) підтверджує факт обшуку у заступника голови регулятора Катерини Рожкової. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

“Обшук за місцем проживання Рожкової проводили слідчі Головного управління Національної поліції в м.Києві в рамках розслідування банкрутства банку “Михайлівський”. На даний момент обшук завершений”, – повідомили в центробанку

Сама Рожкова знаходиться на робочому місці і виконує свої службові обов’язки, уточнили в НБУ.

“У мене сьогодні був обшук. Вилучили мобільний телефон. Обшук проводився в зв’язку з аферами в банку “Михайлівський”, – сказала Рожкова “Українським новинам”.

“Я думаю, що мене намагаються пов’язати з цими аферами, тому що я працювала в Платинум Банку і знайома з Дмитром Зінковим, власником банку “Михайлівський” Віктором Поліщуком і Ігорем Дорошенком. Мені дуже шкода, що в спроби тиску на НБУ виявилися втягнутими правоохоронні органи”, – заявила Рожкова.

“Правління Нацбанку вважає ці дії черговим актом тиску на посадових осіб НБУ”, – відзначає Нацбанк і підкреслює, що всі рішення про віднесення банку “Михайлівський” до категорії неплатоспроможних приймалися колегіально правлінням НБУ в повній відповідності з чинним законодавством.

Як відомо, влітку в Києві був затриманий глава правління банку “Михайлівський”, якого підозрюють в розкраданні майже мільярда гривень.

Читайте також: ТЕЛЕВЕДУЧУ КАТЕРИНУ ВАРНАВУ ВЗЯЛА В ЗАРУЧНИЦІ ШАНУВАЛЬНИЦЯ

Джерело.

Related Post