fbpx
Суспільство
У чому секрет щастя і процвітання?

Знаєте, в чому секрет справжнього щастя і процвітання?

Тільки виконуючи свої унікальні завдання, людина знаходить щастя, процвітання і достаток – в цьому і є секрет щастя і процвітання.

Тому що в людині проростає то «зерно», яке було закладене Природою, Богом, Творцем, Всесвітом – як хочете назвіть, це суті справи не міняє.

І тільки з «зерна» може вирости зріле «дерево» і давати солодкі плоди у вигляді глибокого задоволення від того, що ви робите, і хороших грошей, які вам за це платять.

На порожньому ж місці з нічого «дерева» з плодами не може бути за визначенням, і гроші тут абсолютно не мають значення, бо не вони приносять справжнє щастя і задоволення в житті.

Як, у той же час, і без них цього великого щастя і процвітання бути не може. Ні в якому разі не подумайте, що я поділяю філософію на кшталт «Хоч і бідні, зате щасливі» і т.д. Неможливо без нормальної кількості грошей жити повноцінним життям – це факт. Але зараз не про це.

Тільки вирощуючи своє унікальне «зерно», ви можете бути щасливим і наповненим радістю і ентузіазмом. І іншого шляху просто не існує в цьому світі – бо це, за своїм визначенням, протиприродно! Це і є запорука щастя і процвітання.

Ваше «дерево» або росте відповідно до своєї природи і дарує плоди, або воно повільно гине – гниє від кореня, на ньому розмножуються різні паразити, жуки починають гризти кору.

А якщо дивитися більш прагматично, то Вашу справу у вас виходить робити за замовчуванням набагато краще, ніж у більшості інших людей.

Це дає вам серйозну конкурентну перевагу. Вам найпростіше рости і розвиватися саме у своїй справі, а не в якійсь престижно-грошовій.

Тільки у своїй справі ви можете рости і розвиватися легко і природно, тому що ви відкриваєтеся.

Це як у відносинах з людиною: якщо ви довіряєте людині, якщо ви любите її – ви їй розкриваєтеся і ваші стосунки зовсім інакше будуються, і результат цих відносин зовсім інший, ніж ви просто зобов’язані з нею спілкуватися з якогось обов’язку.

Тільки у своїй справі гроші будуть приходити до вас з легкістю і в хороших кількостях. З легкістю – не значить «по клацанню пальців», не означає «легко».

Безсумнівно, будуть певні труднощі, будуть якісь перепони, неясності, невирішеність, але це все буде зовсім в іншому контексті відбуватися.

Буде вирішуватися з легкістю, на ентузіазмі, на натхненні, а не на почутті обов’язку, примусі.

Припустимо, у вашої дитини трапилися труднощі. Ви ж усе зробите, щоб допомогти їй, щоб вона виросла гідною людиною, щоб все у неї було, як треба.

І те ж саме сталося у іншої, не рідної вам дитини – та не будете ви заради неї це робити, ну, погодьтеся!

Якою б ви Матір’ю Терезою не були, в будь-якому випадку, своя дитина – це своя, чужа – це чужа, і до них різне ставлення.

Своя справа – це як своя дитина, а не своя справа – це дитина з сусіднього двору, про яку ви можете до якоїсь міри подбати, доглянути за нею, але ви не вкладете в неї душу, серце до останньої краплі, що у вас є.

Тільки займаючись своєю справою, ви будете відчувати щастя, наповненість і сенс життя.

Це – природний хід речей. Тому що так відбувається відповідно до глибинної суті Світобудови і прикладів цієї глибинної суті – мільярди, просто розкрийте очі, я зараз вам кілька їх наведу.

Це подібно до того, як річка легко тече по своєму руслу, цілком і повністю заповнюючи його без зусиль.

Є русло, є ухил, в яку сторону вона тече; вона ж просто тече – і все! Вона не пробиває стіни лобом, вона не пробиває собі нове русло – вона просто по ньому тече. І це те ж саме, як бути в своїй стихії: як риба природно почувається у воді і пливе, птах природно летить в небі, розумієте?

Тому висновок такий: якщо ви риба (ну, умовно), вам потрібно плавати, якщо ви птах, вам потрібно літати, якщо ви хижак, вам потрібно полювати, якщо ж ви травоїдний – вам треба пощипувати травичку…

А ось що роблять багато людей? Багато хто намагається навчити рибу літати, і, в той же час, вони намагаються змусити птаха плавати під водою! І через це вони отримують в житті лише одні розчарування.

Але знайти свою справу – це далеко не все. Тому що до кожного «зерна» потрібен свій підхід. І, як кожна рослина росте в певних типах грунтів, в певних кліматичних умовах і поживних речовинах, також і у вас є ваше певне місце на ринку.

Наведу приклад: ви легко це можете самі помітити – у кожної рослини є свої унікальні властивості для того, щоб рости, розвиватися і давати плоди.

Або просто розмножуватися насінням чи іншим щляхом. Це ваші унікальні здібності.

Про що я говорю? Згадайте, наприклад, хміль.

Природа хмелю – рости і плестися по чомусь. У нього же не просто стебло і листя, а є вусики, якими вони чіпляються за все підряд і тим самим піднімаються вгору. Таких прикладів дуже багато.

Намагайтеся якомога частіше звертати увагу на природу – в ній вся суть Світобудови відображена без спотворень, це дійсно так.

Оскільки людина – частина природи, в ній закладений точно такий же принцип, тобто якесь «зернятко», спеціальні пристосування, щоб це «зернятко» добре проростало, і певні умови, в яких це «зернятко» проросте і дасть максимальні плоди. Отже, одного покликання недостатньо!

Це гігантська омана, що прийшла з індустрії «успішного успіху» – ось де «секрет тяжіння», «афірмації», «медитації», «все у тебе буде – тільки вір!». Вони кажуть: «Знайди себе – і все попре, весь світ буде тобі допомагати!». «Всесвіт червону килимову доріжку до твоїх цілей постелить, підніме тебе і на крилах мрії понесе!»

Але правда життя зовсім інша! Скільки ви знаєте жебраків, які є вчителями від Бога? Скільки ви знаєте ремісників із золотими руками, що живуть у звичайній землянці? А скільки ви знаєте геніальних ораторів, які застосовують свої таланти тільки на застіллях, а потім, після цього застілля відпочивши, вставши з похмілля, вони йдуть на нецікаву роботу, де розвозять якісь курячі крила на своїй машині, працюючи експедитором!

У той час, коли йому потрібно було штовхати великі промови, припустимо, якось надихати людей, якось бути пов’язаним з ораторством.

Таких прикладів, насправді, маса, тому що недостатньо одного покликання, щоб бути успішним, разом з цим потрібно ще рухатися вперед за допомогою своїх унікальних здібностей.

Тому що секрет справжнього щастя і процвітання наступний:

– Повинно бути зерно – ваша пристрасть, ваше покликання.

– До нього повинні бути підключені унікальні пристосування для росту і розвитку цього зернятка – це ваші унікальні здібності, це вроджені таланти, набуті сильні сторони, якісь інші унікальні навички, які, у вас звідкись узялися.

– І повинні бути спеціальні оптимальні умови для росту і розвитку – це ваше грошове місце на ринку.

Бажаємо вам щастя і процвітання!

Читайте також: МУДРА ПРИТЧА: ЯК І КОЛИ МОЖНА НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ЖИТТЯМ?

Related Post