fbpx

У Дніпрі кожен день безвісти пропадають п’ятеро дітей

Щодня в Дніпрі і області пропадають п’ять дітей. Щоб знаходити пропажу швидше, управління Нацполіціі області спільно з одним з операторів мобільного зв’язку запустили послугу “Пошук дітей”.

Оператор буде задіяти в пошуку абонентів, які могли перебувати в радіусі 1-3 кілометрів від місця події.

Як працює маячок і якими методами користуються правоохоронці, щоб повернути зниклу дитину додому.

За статистикою, з початку року в місті і області в розшук були оголошені 904 дитини. Останній же випадок нажахав всю країну.

Нагадаємо, 13-річна школярка з Нікополя Єлизавета Корешнікова пішла провідати в місцевому таборі подружку і не повернулася додому.

У поліції до пошуку залучили десятки волонтерів і навіть авіацію, проте через добу бездиханне тіло дівчинки-підлітка знайшли в болоті з ножовими пораненнями.

Читайте також: АФЕРИ З ОРЕНДОЮ: ШАХРАЇ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ВИТОНЧЕНІ СХЕМИ ОБМАНУ

Щоб пошук проходив швидко і максимально ефективно, власники мобільних телефонів, які перебували в радіусі кілометра від місця ймовірного зникнення дитини, отримають повідомлення з прикметами і даними зниклого.

“По Дніпропетровській області щодня надходить в середньому п’ять повідомлень про безвісти зниклих дітей.

Тому за півроку ми маємо досить великі цифри. Ми будемо вдячні городянам, які готові підключитися до пошуку”, – розповідає начальник відділу ювенальної превенції відділу превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Анна Карпеченкова.

SMS будуть розсилати, якщо зникла дитина молодше 12 років, а також якщо є підозра, що заблукавший малюк може стати жepтвoю злочину.

“Абоненти отримають повідомлення з інформацією про зниклого, з посиланням на сайт пошуку дітей, де будуть розміщені телефони, за якими можна заявити про те, що трапилося”, – пояснює представник мобільного оператора Володимир Бугу, уточнивши, що дані абонентів при цьому копам залишають поза передачею.

Волонтери вже чекають віддачі, відзначаючи простоту і доступність послуги.

“Якщо можна хоч якось допомогти дитині, то потрібно використовувати будь-які можливості”, – вважає керівник волонтерської групи “Пошук зниклих дітей” Олена Жовтобрюх.

Джерело.

You cannot copy content of this page