fbpx
Шоу-бізнес
У доньки Ольги Сумської вкрали телефон

У доньки акторки Ольги Сумської вкрали телефон. Сталося це на столичній Лук’янівці. Про інцидент Ольга повідомила у Facebook.

«Друзі, у дитини вкрали телефон. Айфон. Чи варто шукати і що порадите в цьому випадку?», — написала Сумська на своїй сторінці у соцмережі.

Ідеться про молодшу доньку акторки Ганну. Їй 15 років.

Під публікацією її друзі та підписники залишили понад 100 коментарів. Одні радять забути про iPhone і не сварити доньку. Інші рекомендують підключити до пошуків знайомих у поліції та СБУ, а також купити дитині дешевший телефон.

«У мене був такий випадок минулого року. Дитина загубила на дорозі телефон, як їхала велосипедом. Знайшли водії, бо я без перестанку дзвонила. Привезли додому. Попалися порядні люди», — пише Оксана Рушінець.

Дехто сприйняв пост Сумської як піар.

«Вы же достаточно зарабатываете, купите новый, — порадив Richard Hensly. — Такой пиар… Может нам сбросится вам на новый, бедная вы наша?»

Читайте також: ОЛЬГА ФРЕЙМУТ РОЗПОВІЛА, ДЕ НАРОДЖУВАТИМЕ ТРЕТЮ ДИТИНУ

Сумська уже написала заяву в поліцію.

«По телефонах, зокрема по айфонах, працюють мережні професіонали, — пише Victor Xomenko. – Те, що вкрадено в Україні, переважно продається як запчастини в Росії, Молдові. Але заявити до поліції треба».

Акторка отримала кілька порад, що телефон варто шукати у ломбарді та на радіоринку.

Джерело.

Related Post

facebook