fbpx
Breaking News
Найкраща зимова перша страва в нашій оселі – солянка. Її люблять всі в нашій родині. Я давно обрала для себе саме цей рецепт, бо як на мене – він ідеальний, нічого зайвого, а смак неперевершений! Чоловік одразу хапає в обійми, як тільки бачить на плиті цю соляночку!
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Суспільство
У Франківську родина звинуватила лікарів у смeртi нeнaродженої дитини

Для пoлoгiв родина обрала Івано-Франківський обласний перинатальний центр. Кажуть, що породіллі півдоби стимулювали пoлoги, аж поки у маляти не зупинилося серце.

Батьки певні, що це сталося тому, що жінці вчасно не зробили кесарів розтин.

Лікарі свою позицію і батькам, і журналістам погодилися озвучити лише завтра.

Сім’я Церковних чекала на другу донечку. Запевняють, вaгiтнiсть 30-річної жінки перебігала без ускладнень, що підтверджували регулярні обстеження, візити до лікаря, аналізи. Сподівалися на легкі пoлoги – плід добре розвинувся, лежав головкою вниз.

“Пoлoги почалися вчасно, відійшли води, ми приїхали до лікарки”, – розповідає жінка.

Про пoлoги родина домовлялася. За рекомендацією знайомих обрали Обласний перинатальний центр. Олег Церковний, чоловік породіллі, який був присутній на пoлoгах, розповів, що репутація лікарки була бездоганна – у неї народжували багато знайомих.

Але під час пoлoгiв сталися проблеми.

Читайте також: В УКРАЇНІ «ПРОРВАЛО» РИНОК Б/У АВТО: ПРОДАЖІ ВИРОСЛИ В 20 РАЗІВ

“Коли підключали той апарат, що стимулює пoлoги, серце дитинки починало слабше битися, – розповідає Олег. – Я сидів у кімнаті і завжди кликав медсестру. Вони приходили – відключали. Але тоді припинялися перейми…”

Так тривало цілий день до пізнього вечора. Чоловік марно благав лікарку зробити дружині кeсaрів рoзтин. Близько півночі медики діагностували зупинку серця у ще не народженої дитини.

Джерело.

Related Post