fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
У Франції священик зупинив месу, щоб накласти на себе руки

У поліції не знають, з чим пов’язаний вчинок чоловіка

Священик зупинив месу в Морлі – на заході Франції – побіг до естакади, яка перетинає містечко і стрибнув з неї, заявив представник місцевої поліції, якого цитує ladepeche.fr.

“Священик зняв рясу і стрибнув з віадука”, – повідомило джерело в поліції, додавши, що завдяки падінню на дерево, чоловік залишився живий і зламав тільки стегнову кістку.

Тим часом, як повідомляє газета, у своїй верхній частині віадук, через який проходять поїзда Париж-Брест, досягає 61 метра у висоту.

“Ми не знаємо, чому він зробив цей жест”, – заявив офіційний представник місцевої єпархії, додавши, що священика, у віці 30 років, прооперували.

Читайте також: Ігри з гранатою закінчилися для дітей лікарнею

Джерело

Related Post