fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
У Франції заборонили занадто худих моделей

Дівчатам доведеться пред’являти роботодавцям спеціальну довідку від лікаря

У наймоднішій країні світу Франції вступив в силу закон, який забороняє брати на роботу моделей із занадто низькою вагою. Про це повідомляє ТСН з посиланням на BBC.

Дівчатам треба буде пред’являти довідку від лікаря, що підтверджує, що їх індекс маси тіла знаходиться в межах норми.

За словами міністра охорони здоров’я Франції Марісоль, даний закон спрямований на боротьбу з харчовими розладами і прагненням до недосяжних ідеалів краси.

Крім того, відповідно до закону, з 1 жовтня на всіх оброблених фотографіях моделей в ЗМІ повинно стояти маркування “відретушований знімок”.

Роботодавцям, які порушать закон, може загрожувати штраф до 75 тисяч євро і тюремне ув’язнення терміном до півроку.

Читайте також: «Знайди собі україномовну партнерку»: Сергія Притулу підкололи через Варнаву

Джерело

Related Post