fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Без рубрики
У голосуванні за перейменування “Борисполя” впевнено лідирує Сікорський
У інтерактивному голосуванні за перейменування міжнародного аеропорту “Бориспіль” з-понад 6 тисячами голосів лідирує авіаконструктор Ігор Сікорський

Про це повідомляє Мінінфраструктури у Facebook.

В голосуванні вже взяли участь понад 24 тисячі людей.

За надання аеропорту ім’я авіаконструктора Сікорського проголосувало понад 6 тис. людей. На другому місці – Іван Мазепа (понад 4700) та Казимир Малевич (понад 4600).

Майже 4 тис. людей також виступають за те, щоб не присвоювати аеропорту жодного імені.

Голосування триватиме на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України до 15 липня.

Related Post