fbpx
Україна
У грудні хочуть ввести ще одне свято

У перший день зими пропонується відзначати річницю референдуму про незалежність України.

Народні депутати пропонують встановити святковим днем 1 грудня, коли в 1991 році відбувся референдум щодо проголошення незалежності України. Про це під час брифінгу повідомив народний депутат від БПП Віктор Кривенко.

Він нагадав, що 1 грудня 1991 року український народ на референдумі абсолютною більшістю висловився на підтримку незалежності України, і “назавжди сказав своє слово, що Україна буде незалежною”.

Керівник відзначив, що разом з депутатом від БПП Павлом Кішкарем зареєстрував у парламенті проект постанови про відзначення цього дня.

“Визначення його як святковим, не вихідним днем”, – додав парламентарій.

Керівник також підкреслив, що вони звертаються до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням поставити це питання на голосування сьогодні ж на вечірньому засіданні або завтра, щоб після прийняття рішення місцеві адміністрації мали час підготуватися до святкування.

У свою чергу депутат від БПП Рефат Чубаров наголосив на необхідності зміцнення в свідомості українського суспільства важливості і значимості 1 грудня.

“Саме 1 грудня українське суспільство свідомо відповіло на питання про незалежність Української держави”, – сказав депутат.

Парламентарій зазначив, що “саме те, що 1 грудня 1991 року Крим також увійшов до числа територій і не було жодної території в Україні, яка б сказала “ні”, – це і дозволило далі нам зміцнювати українську державність і на кримській землі”.

Як повідомлялося, уряд вирішив, в які дні українці відпочиватимуть на новорічні та травневі свята.

Читайте також: МОДНА БИТВА: ТІНА КАРОЛЬ ТА ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ВИБРАЛИ ОДНАКОВІ НАРЯДИ ЗА 500 ДОЛАРІВ

Джерело.

Related Post