fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
У Харківській області діти захворіли на менінгіт

 

На лікарняних ліжках — шестеро дітей. Шкільне керівництво продовжило канікули.

У Люботині Харківської області — спалах серозного менінгіту, захворіли п’ятеро учнів місцевої школи і один дошкільник. Через це місцева міськрада вже прийняла рішення продовжити осінні канікули. Тепер вони триватимуть з 6 по 17 жовтня.

Однак пізніше з тексту розпорядження, опублікованого на сайті, інформацію про менінгіті видалили (відповідно до “нової версії” мерії, канікули продовжені через похолодання).

У СЕС Люботина і облвідділі нам заявили, що масштаб трагедії перебільшений. “Захворювання дійсно фіксуються, — розповіла “Сегодня” головний обласний педіатр Світлана Ковальова, — але до епідемії ще далеко”. А в управлінні освіти пояснюють, що захворіли лише п’ятеро школярів і один вихованець дитячого садка. “Для карантину ще мало хворих дітей (карантин оголошується, коли кількість хворих досягає 10% від чисельності дитячого колективу), тому, щоб не допустити епідемії, ми продовжили канікули”, — повідомила заступник начальника відділу освіти Люботинської мерії Вікторія Ситченко.

Нагадаємо, що менінгіт є небезпечним захворюванням, що вражає головний мозок.

Читайте також: УРАГАН “МЕТЬЮ” ЗАБРАВ ЖИТТЯ 261 ЛЮДИНИ

Джерело.

Related Post