fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
У Харкові підняли тариф на воду і стоки

У місті подорожчали комунальні послуги.

У Харкові подорожчали послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Як повідомили в КП “Харківводоканалі”, з 4 листопада вступили в силу постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, якими встановлено нові тарифи.

Тепер послуга з централізованого постачання холодної води коштує в 8,74 грн за кубометр води, послуга централізованого водовідведення – 4,72 грн за кубометр стоків. Тарифи для населення і організацій однакові.

Причинами підвищення тарифів називають значне подорожчання електроенергії в порівнянні її вартістю, закладеною в тарифах. В “Харківводоканалі” також підрахували, що в порівнянні з попередніми тарифами, введеними в січні цього року, водопостачання подорожчало на 26%, а водовідведення – на 27%.

Читайте також: ХАКЕРИ РОЗКРИЛИ ПЛАН ПУТІНА ПО УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post