fbpx
Breaking News
“Боженька, а душу Ти мені вклав мою чи чиюсь?” “Квіти у Тебе вийшли краще, ніж людина.” Це неймовірно! Діти нашої недільної школи при храмі пишуть листи Богу. Обов’язково треба прочитати кожному дорослому!..
Гарна новина: вже з квітня 2020 року проїзд для школярів стане безкоштовним.
Так готували найсмачніший пудинг в нашому селі, коли я була маленька. Так я готую його і зараз, живучи вже у столиці. На радість дітям, бо це їх улюблений смаколик, і на здивування нашим друзям: спробувавши, всі дивуються, що така проста страва настільки смачна! 
Уявити не могла, що ВАРЕНИКИ З ОСЕЛЕДЦЕМ – така смакотища! Спробувала рік тому на батьківщині, на Полтавщині, і тепер сама їх готую часто, бо дома просять і просять!
Якщо бажаєте, щоб чоловік вас на руках носив – готуйте йому цю домашню білу ковбаску з цибулькою і пивом! Мій чоловік і зять зазвичай ледве не б’ються за останній шматочок! Дуже смачна на обід з картопляним пюре або на вечерю з хроном, буряком і свіжим хлібом.
Економіка
У Харкові підняли тариф на воду і стоки

У місті подорожчали комунальні послуги.

У Харкові подорожчали послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Як повідомили в КП “Харківводоканалі”, з 4 листопада вступили в силу постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, якими встановлено нові тарифи.

Тепер послуга з централізованого постачання холодної води коштує в 8,74 грн за кубометр води, послуга централізованого водовідведення – 4,72 грн за кубометр стоків. Тарифи для населення і організацій однакові.

Причинами підвищення тарифів називають значне подорожчання електроенергії в порівнянні її вартістю, закладеною в тарифах. В “Харківводоканалі” також підрахували, що в порівнянні з попередніми тарифами, введеними в січні цього року, водопостачання подорожчало на 26%, а водовідведення – на 27%.

Читайте також: ХАКЕРИ РОЗКРИЛИ ПЛАН ПУТІНА ПО УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post