fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
У Харкові звільнили заступника декана вузу, який погодився написати диплом студенту за гроші

Дзержинський райсуд Харкова визнав винним в одержанні неправомірної вигоди (ч.1 ст.368 КК України) заступника декана одного з вузів міста, обвинуваченого в отриманні грошей за написання та виготовлення дипломної роботи для подальшого захисту студентом-п’ятикурсником.

“Визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.368 КК України та призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 25 500 грн з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в державних і комунальних підприємствах строком на 2 роки”, – йдеться у вироку суду, опублікованому на сайті єдиного держреєстру судових рішень.

Як сказано в мотивувальній частині документа, обвинувачений, будучи керівником диплома студента на прохання останнього погодився за матеріальну винагороду написати йому і виготовити дипломну роботу для подальшого захисту. 2 червня викладач отримав від п’ятикурсника 30 тисяч грн.

Студент стверджував, що написав диплом сам, а керівник вимагав 50 тисяч грн за допуск до захисту.

Обвинувачений це заперечував. За його словами, він погодився на прохання студента, якого знав з 2006 р, написати дипломну роботу, але суму винагороди з ним не обговорював і нічого від нього не вимагав. Коли диплом був готовий, вони зустрілися, і викладач повідомив студенту, що робота готова і треба її обговорити. Студент передав йому гроші, після чого викладача затримали працівники поліції.

Суд, дослідивши докази, в тому числі і аудіозапис розмови обвинуваченого і студента, не знайшов підтвердження словами останнього про те, що керівник вимагав з нього 50 тисяч грн за допуск до захисту.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді Харківському області протягом 30 днів з дня проголошення.

Читайте також: 12 ЗВИЧОК, ЯКІ ВІДШТОВХУЮТЬ ВІД ВАС ЛЮДЕЙ

Джерело.

Related Post