fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Події
У Херсоні після конфлікту в гімназії померла вчителька: скандал намагаються “зам’яти”

У Херсонській гімназії №1 вчительку математики Мамренко Наталію довели до інсульту, що призвело до її смерті.

Про це у своєму листі повідомив її син Максим, передає “Херсонщина за день”.

За його словами, інцидент стався 16 березня 2017 року. Після першого уроку до гімназії прийшли батьки одного з учнів, щоб вияснити, що сталося з телефоном їхнього сина на уроці фізкультури.

Мамченко викликали в учительську, де вже були директор гімназії, його заступник, психолог, соціальний педагог, мати і тітка учня. В результаті між цими людьми виникла сварка, що тривала цілу годину.

Читайте також: В елітному дитсадку Києва вчинили наругу над трирічною дитиною

“Під час сварки моїй мамі стало зле, вона сиділа взявшись руками за голову, але ніхто з присутніх членів адміністрації не звернув на це уваги і не викликав медсестру або швидку допомогу. Моя мама Наталя Василівна не змогла вийти з учительської і піти на свій третій урок, бо їй стало зле. Вона не змогла піднятися з місця в учительській, її самопочуття погіршувалося”, – написав Максим.

Оскільки медсестри у гімназії на той момент не було, заступник директора викликала швидку допомогу. Лікарі констатували в жінки інсульт і забрали в лікарню. Після двох днів перебування у медичному закладі жінка померла так і не приходячи до тями.

Син вчительки також зазначив, що адміністрація закладу намагалася приховати інформацію про цей випадок.

“16 березня 2017 року, коли я і моя сестра перебували в гімназії і намагалися з’ясувати обставини цієї трагедії, секретар директорки при свідках намагалася відкупитися від нашої родини і зам’яти цю справу, пропонуючи нам гроші, на що категорично отримала мою відмову”, – написав він.

Також Максим зазначив, що інсульт у працівників цієї гімназії не рідкість.

“У минулому навчальному році у вчителя початкових класів Олейніченко Валентини Василівни стався інсульт. У вчителя початкових класів Вовченко Лариси Павлівни, що була першою вчителькою цього класу теж був інсульт. Адміністрація гімназії не вжила жодних заходів, щоб цього не повторилося”, – написав він.

Читайте також: В Києві «поховали» живого депутата: з’явилось моторошне відео

Джерело

Related Post