fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
“У його телефоні її сиськи”: Вікторія Дайнеко обурилася фліртом подруги з її чоловіком

Знімок моментально засипали коментарями про жіночу дружбу і зради.

Співачка Вікторія Дайнеко обурилася дивними знімками її подруги, які побачила в телефоні свого чоловіка Дмитра Клеймана.

Про це вона написала пост в Instagram.

“Якщо коротко про жіночу дружбу. З дозволу чоловіка погортала фотографії в його телефоні і побачила в видалених фото сиськи моєї типу подруги крупним планом. Питаю, що це. Каже, вона йому новою кофтиною хвалилась. А взагалі я кликала її на наше весілля. Навіщось… Барабанщиця, яка подає надії, зате тепер моя подруга. Шкода, мені своїми кофтинками не хвалиться”, – гнівно розповіла Дайнеко.

Знімок моментально засипали коментарями про жіночу дружбу і зради: “Одна моя заміжня подруга каже, що подруги навіть за один стіл з її чоловіком не повинні сідати без серйозного приводу”.

Щоправда, через якийсь час Вікторія видалила свій пост в Instagram, вирішивши, напевно, не виносити сміття з хати.

Читайте також: В АЗЕРБАЙДЖАНІ ХОЧУТЬ ЗБИРАТИ АВТОМОБІЛІ ДЛЯ УКРАЇНИ

Джерело.

Related Post