fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
У китайському таксі Uber працюють зомбі

У Китаї водії таксі Uber знайшли новий метод шахрайства. Вони ставлять після виклику страшні фото на аватар, щоб налякати пасажирів і змусити платити компенсацію за відмову від поїздки.

Про це повідомили користувачі користувачі китайської соціальної мережі Weibo.

За словами очевидців, найчастіше для відлякування клієнтів використовують образ зомбі.

До речі, комісія за відмову від перевезення складає 4,2 юаня, це приблизно 16 гривень, тому користувачі сервісу не звертаються зі скаргами.

Працівники компанії Uber заявили, що знають про це шахрайство і намагаються з ним боротися.

UberUber 2

Читайте також: 12-річна дівчинка місяць носила з собою картонного Майкла Джордана на повний зріст

Джерело

Related Post