fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Події
У Києві мати покинула маленьку дитину в хостелі

В одному з хостелів на бульварі Кольцова в Києві сталася надзвичайна подія: жінка, що знімала тут житло, кинула свого 4-річного сина на ім’я Максим.

“Виклик про покинуту дитину надійшов правоохоронцям 7 травня близько 14 годин. На місці інспектори з’ясували, що 35-річна жінка жила в хостелі зі своїм 4-річним сином кілька місяців. 4 травня близько 23:00 вона пішла і більше не повернулася. Всі ці дні за хлопчиком доглядав комендант хостелу. За його словами, жінка і раніше могла піти пізно, але завжди поверталася”, – повідомили в патрульній поліції Києва.

За словами копів, хлопчик виглядав неохайно, на ньому був брудний одяг, волосся і руки теж були брудними. Правоохоронці переодягли і привели дитину в порядок, після чого передали в руки медикам.

Про дитину повідомили працівників відділу ювенальної поліції. Обставини інциденту з’ясовуються. Що трапилося з матір’ю дитини, поки не відомо.

Читайте також: SIM-КАРТУ В УКРАЇНІ МОЖНА БУДЕ КУПИТИ ТІЛЬКИ З ПАСПОРТОМ

Джерело.

Related Post