fbpx
Breaking News
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Виявилося, що це ніяка не сестра йому, а коханка! Навіть, можна сказати, наречена. Вона дійсно живе в Чехії і вони там скоро поберуться – підготовка до весілля йде повним ходом! А після цього він збирався назавжди залишитися там жити. А те, що в Україні я законна дружина, ще й на 6-му місяці, нікого не хвилює
Життєві істини і уроки, коли Вам 30, 40 і 50. Дуже мудро і влучно!..
Такий пляцок можна зробити практично на будь-який смак, обираючи улюблені ягоди або варення. Випікати можете одним коржем – і на приготування піде мінімум часу!
Україна
У Києві відкриють нову гілку метро на 14 станцій – КМДА

На новій гілці метро Троєщина – Вокзальна буде 14 станцій, 3 з яких будуть для пересадки. Маршрут буде майже повністю наземним, тільки пересадочні станції будуть під землею.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає Громадське радіо.

Будівництво гілки метро почнеться в 2018 році. Побудувати нову гілку можуть за 4 роки.

Раніше ми писали, Київська держадміністрація домовилася з китайською компанією China Railway International Group (CRIG) про будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро на Троєщину.

Читайте також:  ДОСВІДЧЕНИМ ВОДІЯМ ДОЗВОЛЯТЬ ВИПИТИ ПЛЯШКУ ПИВА ЗА КЕРМОМ

Джерело.

Related Post