fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Події
У Києві віконні ґрати розтрощили голову дитині

На голову однорічного хлопчика у Києві впали 30-кілограмові ґрати, якими в під’їздах закривають вікна.

Дитину у важкому стані госпіталізували в реанімацію. У хлопчика є кілька переломів черепа.

За словами очевидців, коли на дитину впала решітка, то вона перестала дихати. На щастя, хлопчику вчасно зробили штучне дихання.

За словами мешканців будинку, у 2016-му у під’їзді робили ремонт. Тоді пофарбували стіни, а дірки від кронштейнів заштукатурили. На перших трьох поверхах ґрати повісили на місце, а з четвертого та вище – просто приставили до стіни. Саме така решітка і впала на дитину, котра підійшла та торкнулася до неї.

У поліції зазначили, що створили комісію, яка має встановити причини трагедії.

Читайте також: НЕ ГРЕЧКА: 5 НЕЗВИЧНИХ КРУП, ЯКІ ДУЖЕ КОРИСНІ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Джерело.

Related Post