fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Україна
У Києві з виставки на Софійській площі вкрали унікальну писанку

На Софійській і Михайлівській площах в рамках Фестивалю писанок вже встановили більше 500 унікальних величезних великодніх яєць, які розмальовували люди зі всієї України.

Подивитися на незвичайні роботи йдуть тисячі киян і гостей міста, не дивлячись на те, що офіційне відкриття фестивалю перенесли через погоду (воно повинно було відбутися в суботу).

На жаль, на Софійській площі відбулося і перша НП. Як розповів “Сегодня” куратор проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, одну з писанок хтось вкрав!

“Зникла одна з найкрасивіших писанок – на якій була зображена такса. Вона подобалася відвідувачам найбільше, люди фотографувалися поруч. Ми припускаємо, що хтось накрив її, зняв і відвіз на машині. Просимо – поверніть таксу! Адже це унікальна робота. Викрадач не зможе її нікому показати, адже відразу ж розкриє себе”, – говорить Ігор Добруцький.

За його словами, про зникнення буде подано заяву в поліцію.Організатори фестивалю також звертаються до можливих свідків, які можуть допомогти в пошуках.

Читайте також: У КИЄВІ ГРАБІЖНИКИ НАПАЛИ НА ДІВЧИНУ З ЕЛЕКТРОШОКЕРОМ

Джерело.

Related Post