fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
У колонії Бердичева ув’язненого до смерті забили палицею

Особу підозрюваного поліція встановила в лічені дні

У Бердичівській виправній колонії вбили ув’язненого. Про це повідомляє поліція Житомирської області.

Правоохоронці встановили, що до вбивства причетний ще один засуджений – 28-річний хлопець.

“Між 40-річним загиблим і іншим засудженим виник конфлікт через борг в 1,5 тисячі гривень. Підозрюваний вимагав повернути гроші. 15 жовтня під час чергового з’ясування стосунків, яке відбувалося в одному з цехів виправної установи, молодший з опонентів накинувся на боржника з палицею”, – розповіли в поліції.

В результаті численних травм голови жертва померла. Підозрюваний же в травні 2015 був засуджений на 8 років за грабіж і незаконне заволодіння транспортним засобом. Тепер хлопцю загрожує новий термін.

Читайте також: Троє злочинців втекли з СІЗО, розібравши частину фасадної стіни в камері

Джерело

Related Post