fbpx

Після аварії літака рятувальникам вдалося знайти шістьох людей, які вижили, а також адміністрація аеропорту вважає, що могли врятуватися ще кілька людей.

Футбольна команда бразильського клубу “Шапекоенсе” зазнала аварії на авіалайнері в Колумбії, куди гравці добиралися на матч з місцевою командою.

Повідомляється, що на борту знаходилися 72 пасажири, серед яких були не тільки футболісти, але і правління клубу. Крім того, в літаку було ще дев’ять членів екіпажу.

Портал Mi Oriente пише, що літак впав в Серро Гордо (муніципалітет Ла Уньон) через брак палива.

“Ми працюємо з місцевою владою в зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталася з літаком “Шапекоенсе”, – йдеться в заяві, яку опубліковано в Twitter колумбійського аеропорту.

За відомостями ABC World News, на місці катастрофи вдалося виявити тільки шість людей, що вижили, рятувальні заходи тривають.

Адміністрація аеропорту також зазначає, що доступ до місця аварії обмежений через “кліматичні умови”. За попередніми даними, кілька людей змогли врятуватися.

Футболісти летіли до колумбійського місто Медельін для участі в фінального матчі Південноамериканського кубка проти “Атлетіко Насьональ”.

futbolisty-klubu-shapekoense

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗМІНИТЬСЯ КУРС ДОЛАРА: ПРОГНОЗ АНАЛІТИКА

Джерело.

Related Post