fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Суспільство
У Криму смілива випускниця наділа на останній дзвоник вишиванку

Випускниця однієї зі шкіл в анексованому Криму прийшла на останній дзвоник в українській вишиванці. Як повідомляють “Новини Армянська”.

Дівчина таким чином висловила протест російській владі і самопроголошеним керівникам Криму.

За інформацією видання, демарш Поліни пов’язаний з намірами окупантів закрити релігійну спільноту “Нове життя”, учасником якого вона є.

Правоохоронні органи відмовилися на це реагувати, пославшись на те, що “випускниця не порушила законодавство РФ”.

Відзначимо, що церква “Нове життя” офіційно заборонена в Росії, але дозволена в Україні.

Видання також опублікувало фото дівчини в вишиванці.

Читайте також: «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» РОЗГЛЯДАЄ ДВІ ВЕРСІЇ ЗІТКНЕННЯ ПОЇЗДІВ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Related Post