fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
У Криму діється щось дивне – блогер

Місцевий активіст розповів про скандали.

Обстановка на півострові часом нагадує театр абсурду, а безглуздість деяких моментів визнають самі місцеві жителі. Про одну з них розповів місцевий блогер і активіст Олександр Таліпов.

“Щоб всі розуміли, який бедлам відбувається, я приведу конкретний приклад. Сьогодні мені подзвонив депутат “правлячої” партії в місті Феодосія і попросив захистити його від “правлячої” партії Криму, яка забирає його власність і бізнес. Всі документи про рейдерське захоплення державним органом приватної власності у мене в наявності. Ось сиджу і думаю: де ми знаходимося, в які часи? Місцевий депутат, просить простого, рядового громадського працівника захистити його і його власність від членів його ж партії”, – розповів блогер.

Відзначимо, що на сьогоднішній день все самопроголошене “керівництво” Криму входить до партії “Єдина Росія”.

Читайте також: “ДОНБАС ЗАВЖДИ БУВ УКРАЇНСЬКИМ” – ЛАРИСА КАДОЧНИКОВА

Джерело.

Related Post