fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Світ
У Криму назвали ракетні стрільби ЗСУ утилізацією боєприпасів

Велика кількість однотипних пусків на малій дальності дає підстави припустити, що українські військові могли просто утилізувати ракети, припустило джерело.

В окупованому Криму вважають, що проводячи ракетні стрільби, українські військові таким чином утилізували застарілі боєприпаси. Про це розповів “Інтерфаксу” знайомий з ситуацією високопоставлений представник “силових структур” півострова.

За його словами, 1 грудня збройні сили України здійснили на сухопутному полігоні 16 ракетних пусків з використанням комплексу С-300. Він пояснив, що дистанція польоту ракет була короткою, боєприпаси розірвалися над сушею на відстані прямої видимості від місця пуску.

“Велика кількість однотипних пусків на малій дальності дає підстави припустити, що стрільби стали своєрідним способом утилізації застарілих боєприпасів”, – сказало джерело агентства.

Нагадаємо, вчора, 1 грудня, в Херсонській області в 100 кілометрах від Криму пройшли ракетні навчання українських військових, які проходили в рамках дводенної програми стрільб. Сьогодні були здійснені чергові запуски ракет, а також повинна працювати авіація.

Трохи раніше Росія висловила протест у зв’язку з навчаннями біля Криму, а в Києві заявили, що стрільби будуть проведені “виключно в повітряному просторі України” і здійснюватися у суворій відповідності до норм міжнародного права.

Читайте також: ЗАВТРА УКРАЇНУ ЗАВАЛИТЬ СНІГОМ

Джерело.

Related Post