Події
У Криму відстежуватимуть покупки людей

В анексованому Криму податкова служба почне роботу в новому форматі. Про це розповів заступник керівника підконтрольного окупаційній владі управління податкової служби Криму Різа Алієв.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

За словами Алієва, кожна операція з готівкою проходитиме через контрольно-касову техніку і потраплятиме на центральний сервер податкової служби, таким чином у податковій зможуть отримувати всі дані про покупку в режимі реального часу.

Це зробили для обліку всієї готівки, що перебуває в обігу в державі. Тобто кожна операція потраплятиме на центральний сервер до податкової служби. Оператори фіскальних даних резервуватимуть і зберігатимуть її до 5 років. Ми отримаємо єдину картинку по країні, і кожен користувач, не тільки той, хто надає послуги через контрольно-касову техніку, а й покупець, зможе отримувати свій чек в електронному вигляді, на гаджет,– розповів Алієв.

За його даними, із зареєстрованих у Криму 16 тисяч контрольно-касових апаратів модернізації потребують 65% техніки. Остаточний термін заміни техніки – 1 липня 2017 року.

Читайте також: ЦІНИ НА ПРОДУКТИ В УКРАЇНІ ВІДПУСТИЛИ У ВІЛЬНЕ ПЛАВАННЯ

Джерело.

Related Post

facebook