fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
У китайців з’явилися плани на Чорнобильську зону

Створення в Чорнобилі електростанції потужністю 1 гігават має стартувати вже наступного року.

Дві великі китайські компанії планують створити в Чорнобильській зоні відчуження сонячну електростанцію.  Для реалізації проекту компанія GCL System Integration Technology (GCL-SI) має намір співпрацювати з китайським концерном China National Complete Engineering Corp (CCEC). Будівельні роботи планується розпочати вже наступного року.

Як зазначають в компанії GCL-SI, реалізація проектів з розвитку “зеленої” і відновлюваної енергетики в постраждалій від радіації зоні може привести до значних соціальних і економічних зрушень. Створення в Україні електростанції потужністю в 1 гігават водночас є частиною плану з міжнародної експансії компанії.

Нагадаємо, 14 листопада в Чорнобильській зоні відчуження розпочався процес насування в штатний положення арки нового безпечного конфайнмента, який захистить навколишнє середовище від радіоактивних відходів пошкодженого енергоблоку ЧАЕС. Раніше голова громадської ради Державного агентства України з управління зоною відчуження, засновник Чорнобильського інституту досліджень і розвитку Віталій Дем’янюк заявляв, що Україна повинна забезпечити перспективу перетворення Чорнобильської зони відчуження на потужний центр розвитку енергетики, промисловості і науки.

Читайте також: ЩО ЧЕКАЄ УКРАЇНЦІВ У НАЙБЛИЖЧОМУ МАЙБУТНЬОМУ: ЧИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА І ЩО БУДЕ З ЕКОНОМІКОЮ

Джерело.

Related Post