fbpx
Події
У Києві «конопляний марш» завершився бійкою

У центрі Києва сталися сутички між учасниками «конопляного маршу», які виступають за декриміналізацію легких наркотиків, і представниками націоналістичних організацій.

«В результаті між учасниками виник конфлікт, який переріс у бійку. В ситуацію відразу втрутилися патрульні поліцейські і, таким чином, попередили бійку. Трьох активних учасників події, а також чоловіка, у якого виявили піротехнічну продукцію (петарди, димові шашки і муляж гранати), доставили в Шевченківське управління поліції», – сказано в повідомленні.

Правоохоронці встановили особу цих людей і взяли у них пояснення, потім їх відпустили.

Подія належним чином зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Шевченківського управління поліції, проводиться перевірка.

Між тим, прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода» повідомила про те, що поліція затримала главу Дарницької районної організації ВО «Свобода» Володимира Бохняка і його помічника-«свободівця» Олеся Олійника.

Сам Бохняк пояснив, що бійка сталася між «обуреною громадою» і людьми, які виступають за легалізацію наркотиків, зокрема марихуани.

«На Михайлівську площу прийшла громада, обурена маршем осіб, які виступають за легалізацію наркотиків, зокрема марихуани. Там виникла штовханина, а правоохоронці замість того, щоб припинити незаконні дії прихильників наркотиків, застосували проти нас силу, хоча ми допомагали відновити правопорядок», – цитує прес-служба ВО «Свобода» Бохняк.

Читайте також: ВЧЕНІ ДОВЕЛИ – БАГАТО ПРАЦЮВАТИ ШКІДЛИВО

Джерело.

 

Related Post

facebook