fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
У Києві осквернили пам’ять про відомого світового політика

У Києві невідомі пошкодили частину меморіальної дошки, яку було присвячено першому президенту Чехії Вацлаву Гавелу.

Про це повідомляє офіційна спільнота бульвару Вацлава Гавела, на якому і було встановлено монумент.

Зауважимо, табличка створив київський скульптор Костянтин Скритуцький, а провисіла вона менше ніж місяць.

У спільноті припускають, що, швидше за все, хулігани планували здерти таблицю та здати в пункт прийому кольорового металу, але побачивши матеріал, залишили її в спокої.

Додамо, що наразі дошка перебуває на ремонті, а замість неї висить табличка з назвою бульвару.

 

Нагадаємо, на початку грудня 2016 року у Києві в рамках декомунізації перейменували бульвар Івана Лепсе на честь Вацлава Гавела. У зв’язку з цим на ньому з’явилася меморіальна дошка на честь драматурга, антикомуніста та першого президента Чехії та мурал на підтримку такого перейменування.

Читайте також: У ГРУЗІЇ ЗАСТРЕЛИЛИ ВІДОМОГО БІЗНЕСМЕНА

Джерело.

Related Post