fbpx
Без рубрики
У Києві побудують найбільший кінотеатр в Україні

Найбільший кінотеатр сіті “Мультиплекс” вартістю $ 5,5 млн побудують в столичному ТРЦ Lavina Mall на площі близько 5 тис. кв. м.

Кінотеатр матиме 13 залів загальною місткістю 2,5 тис. осіб, також в ньому відкриється власна кав’ярня кінотеатрів “Мультиплекс” M-cafe. Велика кількість залів дозволить транслювати для відвідувачів різноманітний контент – вони зможуть побачити матчі українських футбольних команд у Лізі Чемпіонів і Лізі Європи, шедеври світового театру, опери та балету, трансляції міжнародних киберспортівних турнірів.

Серед технологічних особливостей нового кінотеатру – надчітке зображення підвищеної яскравості, “ширяють” екрани, акустичні системи останнього покоління, а також люкс-зона для відвідувачів. Кінотеатр зможе прийняти відразу 70 тисяч відвідувачів.

Читайте також: Депутатам принесли тюремні чашки під Раду

Відкриття двоповерхового ТРЦ Lavina Mall, розміщеного на просп. Академіка Палладіна у Святошинському районі Києва, заплановане на вересень 2016 року. Раніше введення в експлуатацію ТРЦ загальною площею 170 тис. Кв. м (орендована площа – 127,5 тис. кв. м) вже переносився на 2015 рік з 2014 року.

Джерело

Related Post