fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
У Києві відкрили банк одягу для бідних (відео)

У Києві відкрили перший банк одягу, куди можна принести непотрібні речі, взуття або техніку. А будь-який нездолений може прийти сюди і безкоштовно взяти все, що йому необхідно. Про це повідомляється в сюжеті телеканалу ZIK.

Розташовується банк одягу біля станції метро “Дорогожичі”, по вул. Максима Берлінського, 9.

Активісти розповідають, що люди з радістю відгукнулися на їх заклик і принесли стільки речей, що всі вони ледь помістилися в невеликому приміщенні. Все це чекає тих, кому нема чого одягти.

Часто люди приносять навіть нові речі з етикетками. А ось одяг, яка не придатний для носіння, прибирають. Знайти тут можна навіть побутову техніку. Нещодавно благодійники віддали кілька телевізорів.

У той же час, за словами активістів, зараз спостерігається більше бажаючих здати речі, ніж отримати їх. Люди часто просто соромляться або ще не знають про існування цього місця.

З настанням весни банк одягу продовжить свою роботу, ось тільки гардероб оновлять і вивісять речі по сезону.

Читайте також: ЖІНКА ПОВЕРНУЛА ДИТИНУ В ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК, ЗАЯВИВШИ, ЩО ВОНА ПОТВОРНА

Джерело.

Related Post