fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
У Києві з’явиться центр громадського здоров’я

У столиці незабаром з’явиться міський центр громадського здоров’я. Це комунальне підприємство вчора на засіданні створили депутати Київради, повідомляє прес-служба міськради.

Основними завданнями нового центру будуть попередження інфекційних хвороб (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, грип, поліомієліт, гепатити), підвищення готовності до ризику спалахів високопатогенних хвороб, пропаганда здорового способу життя, проведення оцінки ризиків та відповідних лабораторних досліджень.

Створення міського центру громадського здоров’я прямо пов’язане з укладенням Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Підприємство формується на основі вивчення міжнародного досвіду, за зразком європейських і американських центрів контролю та попередження захворюваності.

Читайте також: ТРИ ПРИЧИНИ ЇСТИ ШОКОЛАД КОЖЕН ДЕНЬ

Джерело.

Related Post