fbpx
Breaking News
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
Події
У Києві жінка потрапила під машину через балаканину по телефону

Жінка переходила дорогу в недозволеному місці, говорячи по мобільному

У Києві на вулиці Стельмаха відбулася ДТП з постраждалими.

59-річна жінка, розмовляючи по телефону, пішла через дорогу в недозволеному місці, дивлячись у далечінь, прямо перед автомобіль “Фольксваген”.

Пішохід постраждала і була госпіталізована з травмами ноги і забоями. На місці працює оперативно-слідча група і патруль поліції.

Нагадаємо, кілька днів тому в Києві на Відрадному біля НАУ відбулася ДТП: на нерегульованому переході автомобіль Acura збив дівчинку. Дитину госпіталізували в “Охматдит”.

Читайте також: Дочки Віри Брежнєвої вийшли в світ без мами (фото)

Джерело

Related Post