fbpx
Суспільство
У Київських маршрутках вже підвищили проїзд до 7 і 8 гривень (фото)

Як повідомляють кияни в співтоваристві “Троєщина ВК”, в маршрутці №180, яка курсує від пр. Свободи на Виноградарі до вул. Милославської на Троєщині, проїзд подорожчав до 8 грн (раніше 6 грн). Ще одна маршрутка №485 (ст. Метро “Героїв Дніпра” – пр. Маяковського) подорожчала до 7 грн. Про це попереджають відповідні оголошення в транспорті. Тариф збільшений з 10 грудня.

“Наш колектив в кількості 750 чоловік зобов’язується докладати максимум зусиль, щоб забезпечити гідний рівень обслуговування пасажирів і оновлювати рухомий склад сучасними автобусами”, – сказано в оголошеннях.

“8 гривень, 16 гривень туди і назад, 20 днів – 320 грн, ось тільки не треба нам тут “не подобається – купуй велосипед, купуй машину”, “скоро в таксі дешевше буде їздити”, – обурюються городяни. Інші відзначають, що на маршрутах дійсно з’являються нові зручні автобуси.

Нагадаємо, же повідомляла про плани підвищення вартості проїзду на деяких маршрутах. Перевізники пояснюють, що кошти потрібні на ремонт, купівлю запчастин і нових машин.

Читайте також: ЩО ДАЄ ВІЙСЬКОВА КАФЕДРА СТУДЕНТАМ В УКРАЇНСЬКИХ ВУЗАХ

Джерело.

 

Related Post