fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
У лікарні померла жінка разом з новонародженим малюком (відео)

Рідні вважають, що смерть матері двох дітей і новонародженої дитини настала внаслідок недбалості лікарів

У пологовому відділенні лікарні міста Коростишів Житомирської області померла жінка разом з новонародженою дитиною. Про це повідомив кореспондент телеканалу NewsOne.
За словами рідних, у жінки не було проблем зі здоров’ям. Вони вважають, що смерть матері двох дітей і новонародженої дитини настала внаслідок недбалості лікарів.

Також згідно з медичними документами, стан здоров’я породіллі було хорошим, ніяких діагнозів в записах лікарів не було.

Відзначимо, що медпрацівники не видали родичам загиблих матері та дитини ніяких документів про смерть.

Співробітники поліції заявили, що відкрито кримінальне провадження та ведуться слідчі дії. Крім того, призначено судово-медичну експертизу, яка повинна дати оцінку діям лікарів.

Читайте також: Страсний тиждень-2017: що можна їсти

Джерело.

Related Post