fbpx
Breaking News
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
– Ми з твоїм батьком любили один одного, одружитися збиралися, а потім вона приїхала, і твій батько кинув мене, заради неї. А я дитину чекала від нього, а потім втратила, через переживання. А твоєму батькові хоч би що, він просто сказав, – Вибач! Так я, якщо хочеш знати, все життя чекала слушної нагоди, щоб коли прийде час вдaрити, якомога бoлючіше, шкода от тільки, твій батько не дожив, але нічого нехай мати стрaждає
Суспільство
У Львові 6-річний хлопчик підняв на ноги всю поліцію і рятувальників

У селищі Брюховичі, що біля Львова, 6-річний хлопчик пішов кататися на велосипеді і пропав. На пошуки дитини вирушило понад 300 осіб. Майже за 12 годин після зникнення дитину знайшли в лісі – хлоп’я заблукало.

“14 березня о 21.35 в поліцію звернулася 43-річна львів’янка, що її син не повернувся додому. З ранку він з бабусею був на дачі, а о другій годині дня взяв велосипед і пішов кататися, покликавши за собою собаку. Коли мати з бабусею зрозуміли, що дитина зникла, то спочатку намагалися розшукати його самостійно, а потім звернулися за допомогою”, – повідомляє львівська поліція.

У пошуках хлопчика, які почалися приблизно о десятій вечора, брали участь понад 350 осіб: поліцейські, кінологи з собаками, рятувальники, сусіди і місцеві активісти.

Близько 2.40 ночі в лісі, на відстані чотирьох кілометрів від дачі, дитину знайшли і повернули батькам. Хлопчик був наляканий, але цілий і неушкоджений. Він розповів, що спочатку катався на велосипеді, а потім побіг за собакою в ліс і заблукав.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИ ПРАВИЛА ТЕХОГЛЯДУ АВТОМОБІЛІВ

 Джерело.

Related Post