fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
У Львові інспектор митниці не зміг втриматися від хабара

Корупціонера “взяли” співробітники СБУ відразу після отримання ним неправомірної вигоди.

Інспектор відділу митної вартості Львівської митниці попався на хабарі. Вимагач вимагав від підприємця 400 доларів США за оформлення товарів, які ввозилися в Україну за мінімальною вартістю.

“Співробітники спецслужби затримали митника після одержання неправомірної вигоди. Під час обшуку в його службовому кабінеті правоохоронці виявили ще 3 200 доларів”, – повідомляють в СБУ.

“Законність” походження грошей буде встановлена в рамках кримінального провадження. Слідство триває.

Читайте також: 9 дітей потрапили до лікарні після відвідування дитсадка в Дніпропетровській області

Джерело

Related Post